Reisweg schoolbus

Reisweg 2015-2016

Diegem - Zaventem - Sterrebeek - Kraainem - Sint-Stevens-Woluwe - Lutgardiscollege    
        woe
Diegem (Haachtsesteenweg - Woluwelaan) 07.15 16.56  
Nossegem (Leuvensestwg. - Mechelsesteenweg) 07.28 16.43 12.46
Sterrebeek (Mechelsesteenweg - Tramlaan: halte 'Oud Station') 07.34 16.38 12.42
Sterrebeek (Tramlaan  - Zavelstraat) 07.35 16.37 12.41
Sterrebeek (Tramlaan - Nantierlaan) 07.36 16.36 12.40
Sterrebeek (Tramlaan: garage VDV) 07.37 16.35 12.39
Sterrebeek (Tramlaan - Kennedylaan) 07.38 16.34 12.38
Kraainem (Dezangrélaan - Astridlaan) 07.40 16.32 12.36
Kraainem (‘Viadukt E40’ - richting Brussel) 07.41 _ _
St.-Stevens-Woluwe (‘Woluwedal’ - richting Brussel) 07.42 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest.- Everestraat)  07.44 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest. - Lange Wagenstraat)   07.45 _ _
St.-Stevens-Woluwe  (Haerenheyde) 07.47 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest. - Lange Wagenstraat)   _ 16.25 12.30
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest.- Everestraat)  _ 16.24 12.29
St.-Stevens-Woluwe (‘Woluwedal’ - richting Brussel) _ 16.23 12.28
Oudergem - Lutgardiscollege 08.10 16.06 12.11

 

Bij het opstellen van deze regeling werd rekening gehouden met de ‘normale’ verkeersdrukte.

Hou rekening met aanzienlijke vertraging bij hevige regen, ijsvorming, sneeuw, mist, …

Als er 's ochtends een 'dik' sneeuwtapijt ligt of bij algemene ijzel, rijdt de bus niet!

  • Lutgardiscollege
  • De Wahalaan 11 | 1160 Oudergem
  • 02 672 38 67

Inschrijvingen 2020-2021

Inschrijven voor het schooljaar 2020-2021 doet u via de volgende

procedure

Om persoonlijk over de inschrijvingsprocedure op de hoogte gehouden te worden

klik hier

Noteer alvast onze opendeurdag op zaterdag 16 november 2019, onze infoavond met ouders op woensdag 22 januari 2020 en onze laatavondopening op donderdag 28 mei 2020.

Download hier het volledige schoolreglement (2019-2020):

schoolreglement

Website by woluweb light nospace mini

© 2019 Lutgardiscollege Oudergem