Reisweg schoolbus

Reisweg 2015-2016

Diegem - Zaventem - Sterrebeek - Kraainem - Sint-Stevens-Woluwe - Lutgardiscollege    
        woe
Diegem (Haachtsesteenweg - Woluwelaan) 07.15 16.56  
Nossegem (Leuvensestwg. - Mechelsesteenweg) 07.28 16.43 12.46
Sterrebeek (Mechelsesteenweg - Tramlaan: halte 'Oud Station') 07.34 16.38 12.42
Sterrebeek (Tramlaan  - Zavelstraat) 07.35 16.37 12.41
Sterrebeek (Tramlaan - Nantierlaan) 07.36 16.36 12.40
Sterrebeek (Tramlaan: garage VDV) 07.37 16.35 12.39
Sterrebeek (Tramlaan - Kennedylaan) 07.38 16.34 12.38
Kraainem (Dezangrélaan - Astridlaan) 07.40 16.32 12.36
Kraainem (‘Viadukt E40’ - richting Brussel) 07.41 _ _
St.-Stevens-Woluwe (‘Woluwedal’ - richting Brussel) 07.42 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest.- Everestraat)  07.44 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest. - Lange Wagenstraat)   07.45 _ _
St.-Stevens-Woluwe  (Haerenheyde) 07.47 _ _
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest. - Lange Wagenstraat)   _ 16.25 12.30
St.-Stevens-Woluwe (Leuvensest.- Everestraat)  _ 16.24 12.29
St.-Stevens-Woluwe (‘Woluwedal’ - richting Brussel) _ 16.23 12.28
Oudergem - Lutgardiscollege 08.10 16.06 12.11

 

Bij het opstellen van deze regeling werd rekening gehouden met de ‘normale’ verkeersdrukte.

Hou rekening met aanzienlijke vertraging bij hevige regen, ijsvorming, sneeuw, mist, …

Als er 's ochtends een 'dik' sneeuwtapijt ligt of bij algemene ijzel, rijdt de bus niet!