YOUCA-dag

14.000 leerlingen engageerden zich op 20 oktober om een dag te gaan werken voor de YOUCA Action Day. Met het loon dat ze die dag verdienden, 55 euro, steunen ze de jongerenprojecten van Rikolto in Oeganda, Burkina Faso en Ecuador. Ook dit jaar deden onze leerlingen mee aan de YOUCA-dag

Oneindig veel dank aan hun leerkrachten voor de ondersteuning en aanmoediging, mevrouw Mombaerts voor de organisatie op onze school. En aan de meer dan 7.000 werkgevers: bedankt om zo veel jongeren de kans te geven om één dag de werkvloer te leren kennen en zo je bijdrage te leveren aan jongerenprojecten wereldwijd.

Zonder jullie allemaal geen YOUCA Action Day. Jullie zijn TOP!

Inschrijvingen 2023-2024

Inschrijven voor het schooljaar 2023-2024 doet u via de volgende

procedure

Om persoonlijk over de inschrijvingsprocedure op de hoogte gehouden te worden

klik hier

Ben je geïnteresseerd in ons pedagogisch project en onze innovatieve aanpak? Kom dan langs op onze infomomenten en opendeurdag. Meer informatie terug te vinden op onze website onder 'Inschrijvingen'. Of aarzel niet om een persoonlijk gesprek aan te vragen op 02 672 38 67.

Download hier het volledige schoolreglement (2022-2023):

schoolreglement