In memoriam ...

Afscheid kaarsMet grote droefenis melden wij u het overlijden van Urbain Daumerie, oud-leerkracht van het Lutgardiscollege.

Hij begon zijn carrière op onze school in 1959 en was een drijvende kracht in het uitbouwen van ons college. Urbain onderwees de vakken Nederlands, geschiedenis en Latijn. Voor het vak Latijn heeft hij bijzonder hard geijverd om dit op onze school te kunnen introduceren in 1981.

Wij zijn hem enorm dankbaar en zullen hem missen als graag geziene gast op onze feestjes.

Wij wensen zijn familie en vrienden heel veel sterkte in deze moeilijke tijden. Met oprechte deelneming.

Condoleren kan online via www.begrafenissendedeyn.be

  • Lutgardiscollege
  • De Wahalaan 11 | 1160 Oudergem
  • 02 672 38 67

Inschrijvingen 2022-2023

Inschrijven voor het schooljaar 2022-2023 doet u via de volgende

procedure

Om persoonlijk over de inschrijvingsprocedure op de hoogte gehouden te worden

klik hier

Ben je geïnteresseerd in ons pedagogisch project en onze innovatieve aanpak? Kom dan langs op onze infomomenten en opendeurdag. Meer informatie terug te vinden op onze website onder 'Inschrijvingen'. Of aarzel niet om een persoonlijk gesprek aan te vragen op 02 672 38 67.

Download hier het volledige schoolreglement (2021-2022):

schoolreglement